Дитяча психологічна група: «Я вмію, я знаю, я можу!»


Фахові дитячі психологи Психологічна студія СЕНС - Наталія Яковлєва та Євгенія Аракельян, розробили новий цікавий проект, для дітей віком 10 – 14 років.

 

Отож, ми відкриваємо набір у тематичну психологічну групу для молодших підлітків: «Я вмію, я знаю, я можу». Тут ваша дитина зможе вільно ділитися своїми думками та переживаннями, також відкриє для себе світ емоцій і знайде нових друзів, з допомогою групової роботи та підтримки ведучих підвищить власну самооцінку та впевненість у собі.

В процесі роботи, будуть використовуватись техніки когнітивно-поведінкової терапії, релаксації, візуалізації, арт-терапевичні та музико-терапевтичні вправи, завдяки яким дитина зможе легко засвоїти нові моделі поведінки.

В групі будуть опрацьовуватися такі теми:

1. Відчуття свого Я, позитивне мислення та прийняття себе;

2. Наші почуття, емоції та способи їх вирішення;

3. Правила побудови доброї комунікації;

4. Сім’я як ресурс для розвитку дитини;

5. Впевненість в собі та відповідальність перед собою;

6. Вміння ставити цілі та досягати їх.

Кожне заняття складається із 4-ох частин:

1. Блок настрою та почуттів;

2. Блок обговорення актуальної теми;

3. Основна частина по темі;

4. Практична вправа для тренування нової навички.

 

Ведучі:

Наталя Яковлєва – психолог, сімейний та дитячий психотерапевт, член Української Спілки Психотерапевтів. Ведуча психотерапевтичних груп для дітей та підлітків.

Євгенія Аракелян – дитячий психолог, арт-терапевт, член Української Спілки Психотерапевтів. Ведуча тренінгів та розвиткових психотерапевтичних груп для дітей та підлітків.

Тривалість програми: 10 занять.

Кількість дітей у групі обмежена: до 10 осіб.

Вік учасників: 10 – 14 років.

*Попередня реєстрація обов’язкова.

Чекаємо Вас за адресою: м. Львів, вул. Лемківська, 9а, 3й пов., код 31 (заїзд з вул. Чорновола, зупинка поруч з палацом Г. Хоткевича, вхід праворуч від магазину "Ібіс" ).

Реєстрація та додаткові запитання за телефоном: 067 48 48 466.

 

Також Ви можете написати нам на e-mail : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Copyright 2013. Психолог у Львові || Психотерапевт Львів || Послуги психолога Львів || Психологічна студія СЕНС || Google+ Joomla 1.7 templates. Custom text here