Чи справді чоловіки з Марсу, а жінки з Венери?

Скільки спільного, а скільки відмінного між обома статями? Що про це говорять сучасні наукові дослідження? Які саме відмінності між чоловіком та жінкою навпаки допомагають зміцнити та розвинути стосунки? І головне, - як розуміти та приймати одне одного так, щоб порозумітися?

 

 Джон Грей, автор бестселлеру «Чоловіки з Марсу, жінки з Венери» використовує у своїй книзі метафору-припущення, що чоловіки і жінки настільки різні, що їх можна вважати вихідцями з двох різних планет.

Цей семінар буде корисним як для чоловіків, так і для жінок, які не тільки хочуть налагодити гарні стосунки з протилежною статтю, а й покращити стосунок до самого себе через пізнання дії своїх особистісних психологічних механізмів.

У пізнавальній та інтерактивній формі всі учасники будуть мати змогу отримати відповіді на численні запитання такі як:

-        Чи різняться між собою чоловіки та жінки?

-        Якщо так, то чим?

-        Чи впливають ці відмінності на взаємодію між нами?

 

А також будете мати змогу навчитися розпізнавати ці відмінності у щоденності, що допоможе вам спробувати знайти оптимальний для себе формат взаємодії між різними статями.

 

Ведуча:

Наталя Ільчишин - психолог-консультант, викладач психології, системний психотерапевт, дружина та мама трьох чудових діток.

* Кількість місць обмежена , тому участь лише за умови попередньої реєстрації.

Для реєстрації заповніть, будь ласка, форму: https://goo.gl/forms/dE4iyXSFZi0N6prV2

Чекаємо Вас за адресою: м. Львів, вул. Лемківська, 9а, код 31 (заїзд з вул. Чорновола, зупинка поруч з палацом Г. Хоткевича, вхід справа від магазину "Ібіс").

Додаткові запитання за телефоном: (067) 48 48 466

 

Також ви можете написати нам на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Copyright 2013. Психолог у Львові || Психотерапевт Львів || Послуги психолога Львів || Психологічна студія СЕНС || Google+ Joomla 1.7 templates. Custom text here