Практичний семінар '' Метафоричні асоціативні карти''

У поглибленому треніговому форматі та в більш детальний спосіб Ви матимете чудову можливість дізнатися про надзвичайний діагностично-терапевтичний потенціал метафоричних асоціативних карт, А саме, за допомогою цього інструменту ви матимете нагоду відкрити та більше дізнатися:

- про свої індивідуальні особливості;
- про ваш спосіб побудови контакту з значимими іншими;

- про те, як асоціативні карти допомагають сфокусуватись на тих питаннях, які є нагальними у вашому житті;

- і про те, наскільки метод корисний у пошуку нестандартних шляхів до вирішення життєвих питань та задач;

-про те, як використовувати метафоричні карти для підтримки ресурсного стану;
-
про те, як застосовуються метафоричні карти в психологічній практиці.

 

Тренінг є сертифікованим і буде цікавим як для людей зацікавлених в особистісному саморозвитку, так і для практикуючих психологів, психотерапевтів та консультантів, щоб навчитися застосовувати метод метафоричних карт у власній практиці.

Отримані знання ви зможете застосувати у своєму особистому та професійному досвіді. По завершенню видається сертифікат.

*Коротка довідка про метод:
Метод метафоричних асоціативнх карт належить до проективних методів психологічної діагностики: у них є важливим не сам зміст малюнку, а внутрішній відгук кожного клієнта на те зображення, яке йому потрапило до рук. Метафоричні карти наочно демонструють картину будь-яких міжособистісних відносин людини з собою та світом.
Метафоричні асоціативні карти є унікальною проективною методикою для опрацювання різних проблем як індивідуально, так і в груповому форматі з широким спектром застосування, від психотерапії до сімейної гри. Карти стимулюють творчий потенціал, креативність та комунікацію.

 Ви ближче познайомитеся із такими колодами метафоричних асоціативнх карт: «Persona» - я та інші; «Saga» - ми, і «Cope» - шляхи вирішення актуальних питань.
«Persona» - в перекладі з латинської «Persona», означає характер або персонаж, якого грає актор, маски які використовують актори і звичайні люди в цілком реальному, нетеатральному житті. Ця колода допомагає виявити внутрішньо особистісні і міжособистісні конфлікти клієнта і вирішити їх в процесі терапевтичної роботи.
«Saga» - карти з зображенням різних казкових персонажів і вигаданих подій, чарівних предметів і сюжетів захоплюючих історій. Ці карти можна використовувати як в роботі з дітьми так і з дорослими для розвитку творчого мислення і уяви, а також в процесі сеансів казкотерапії.
«Cope»  - карти для терапевтичної роботи. Головна ідея колоди - відобразити різні відтінки людських переживань, пов'язаних з кризовими ситуаціями і їх подоланням. З допомогою карт «Соре» можна викликати різні  переживання, знайти еквівалент внутрішнім почуттям, висловити те, що було невисловлено, отримати підтримку і ресурс.


Ведуча:
Єфімова Світлана Михайлівна - Навчаючий терапевт та супервізор в напрямку Гештальт –терапія Української Спілки Психотерапевтів (УСП).


* Кількість місць обмежена, тому участь лише за умови попередньої реєстрації. 
Для реєстрації заповніть, будь ласка, форму:
https://goo.gl/forms/zws02AIAjyLMQg6U2

 

Чекаємо Вас за адресою: м. Львів, вул. Лемківська, 9а, код 31 (заїзд з вул. Чорновола, зупинка поруч з палацом Г. Хоткевича, вхід справа від магазину "Ібіс"). 
Попередній запис за телефоном: (067) 48 48 466 
Також ви можете написати нам на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Copyright 2013. Психолог у Львові || Психотерапевт Львів || Послуги психолога Львів || Психологічна студія СЕНС || Google+ Joomla 1.7 templates. Custom text here