Навчально-розвиткова програма: «Цікава психологія для підлітків»

Ця програма спеціально розроблена нашими психологами, щоб допомогти підліткам та молоді стати більш впевненими, успішнішими та щасливими.

Знання з практичної психології принесуть величезну користь для Вашої дитини, якщо Ви допоможете зробити  їх доступними для неї.

 

Розвиток емоційного інтелекту, а саме розуміння законів роботи мозку та психіки, розпізнавання власних емоцій, вміння керувати ними,  поводитись в конфліктних чи стресових ситуаціях, вміння презентувати себе та будувати стосунки з ровесниками й дорослими, ставити перед собою ціль та ефективно досягати її – все це просто необхідне кожному.  А особливо молодій людині, яка лише входить у дорослий світ.

 

Курси психології для підлітків побудовані в особливий спосіб, який є значно ефективніший ніж просто тренінгові заняття. Адже програмою передбачено:

- теоретичну базу знань з психології, які згодом можна використовувати відповідно до ситуації;

- тестування, яке дасть можливість пізнати себе, свої сильні риси та  точки до зростання і дізнатись як розвивати їх в щоденному житті;

- практичні вправи та техніки, освоєння яких дозволяє розвинути емоційний інтелект, комунікативні якості, впевненість та вміння досягати цілей.

Усі заняття проводять фахові психологи та психотерапевти із багаторічним досвідом роботи з дітьми та підлітками.

 

Програма курсів «Психологія для  підлітків»

 

1. Самопрезентація: навчаємось створювати позитивне враження про себе.

2. Як працює психіка людини: що необхідно знати, щоб краще розуміти себе та інших? Емоційний інтелект. Закони почуттів та емоцій.

3. Психологія особистості: Я і мій характер.

4. Психологія спілкування: навички ефективної комунікації. Конфлікти: як навчитись їх вирішувати.

5. Асертивна особистість: що це таке і як це допомагає у житті?

6. Стосунок “батьки-діти”: як знайти порозуміння.

7. Психологія успіху. Хто такий ефективний підліток? (Тренінг постановки цілей та вирішення проблем).           

8. «Світ хлопців» і «Світ дівчат»: чим ми схожі і чим відрізняємось?

 

Заняття проводять:

 Ведучі курсу та розробники методичних матеріалів навчальної програми – це фахові психологи та психотерапевти із багаторічним досвідом роботи з дітьми та підлітками:

 

Олена Шевченко – психолог, психотерапевт за напрямком Клієнт-центрована терапія,когнітивно-поведінковий консультант,  тренер. Психологічна студія СЕНС.

Роман Андрієвський – психолог, дитячий та юнацький психотерапевт, психоаналітик. Психологічна студія СЕНС.

  

Кількість учасників в групі обмежена: 10-12 осіб.

Тривалість кожного заняття: 2,5-3 години, одне заняття на тиждень.

 

Форма для реєстрації: https://goo.gl/forms/hOGhGqqyQBR9lvys2

Реєстрація та додаткові запитання за телефоном:  067 48 48 466 

Також ви можете написати нам на e-mail:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Чекаємо Вас за адресою:  м. Львів, вул. Лемківська, 9, код 31 (заїзд з вул. Чорновола, зупинка поруч з палацом Г. Хоткевича, вхід справа від магазину "Ібіс" )

 

 

 

Copyright 2013. Психолог у Львові || Психотерапевт Львів || Послуги психолога Львів || Психологічна студія СЕНС || Google+ Joomla 1.7 templates. Custom text here