Школа батьківської впевненості, «Батьківські Студії»:

Друзі! В нас гарні новини. Дитячий психолог Cтудії «Сенс», Євгенія Аракельян, розробила новий цікавий курс з дитячої психології, Школа батьківської впевненості, «Батьківські Студії», він буде корисний для молодих людей, пар, сімейних пар, батьків, що мають дітей, також для тих, хто працює з дітьми.  Протягом п’яти занять ви матимете можливість:

-          Дізнатися про основні моделі та аспекти виховання від фахового дитячого психолога;

-          Здобудете безцінні знання про 5 базових потреб кожної дитини від задоволення яких у майбутньому залежатиме її компетентність, впевненість у своїх силах та самооцінка.

-          Познайомитесь з способами розвитку прив’язаності, контакту, побудови доброго стосунку, активного слухання, прийняття, супроводу, підкріплення, та отримаєте практичні знання з того як використовувати ці принципи у виховному процесі;

 

-          Знатимете  як визначати  вікові кризи розвитку та матимете розуміння як допомогти дитині вирішувати основні задачі віку.

-          Вмітемете зберегти емоційну близькість з дитиною та налагоджувати емоційний контакт у сім’ї. 

А також, з допомогою практичних вправ, життєвих прикладів та обговорень в батьківській групі, ви отримаєте можливість зі сторони побачити різноманітні життєві ситуації, які можуть виникати у сім’ї та у вихованні дітей. Важливим моментом програми є те, що батьки отримають психологічний супровід  та психологічну підтримку позитивних змін протягом усього курсу.

Теми, які будуть розглядатися в  курсі, Школа батьківської впевненості, «Батьківські Студії»:

Заняття 1. (1.07.2017р).

Прив’язаність до дитини та типи батьківської любові;

Заняття 2. (8.07.2017р).

Розвиток дитячої автономії та компетентності. Важлива роль та задачі вікових криз розвитку;

Заняття 3.(22.07.2017р).

Побудова реалістичних меж та правил задля гармонійного розвитку дитини. П’ять ліній розвитку дитячо - батьківських стосунків;

Заняття 4.(29.07.2017р).

Роль емоційної близькості для розвитку особистості дитини.

Заняття 5. (05.08.2017р).

Виховання та розвиток внутрішньої готовності дитини за допомогою ігрової діяльності. Підведення підсумків курсу.

 

Ведуча:

Євгенія Аракельян – дитячий психолог, арт-терапевт, член Української Спілки Психотерапевтів. Ведуча тренінгів та розвиткових психотерапевтичних груп для дітей та підлітків.

Дата занять: початок:1.07.2017р.

                        завершення: 05.08.2017р.

 

Тривалість курсу: 5 занять, щосуботи (крім 15.07), з 10.00 год. до 13.00 год. Ви маєте можливість записатись як на весь курс, так і на окреме заняття.

 

Вартість заняття: 250 грн, при передоплаті всього курсу знижка 20%

*Набір вже розпочато. Кількість місць обмежена, для реєстрації заповніть, будь ласка, форму:  https://goo.gl/forms/rAQfChZa5ojNxMpL2

Додаткові запитання за телефоном: 067 48 48 466

 

Чекаємо Вас за адресою: м. Львів, вул. Наливайка 5, Психологічна студія «СЕНС»

Copyright 2013. Психолог у Львові || Психотерапевт Львів || Послуги психолога Львів || Психологічна студія СЕНС || Google+ Joomla 1.7 templates. Custom text here