Дитяча психологічна група: «Я вмію, я знаю, я можу!»


Фахові дитячі психологи Психологічна студія СЕНС - Наталія Яковлєва та Євгенія Аракельян, розробили новий цікавий проект, для дітей віком 10 – 14 років.

Отож, ми відкриваємо набір у тематичну психологічну групу для молодших підлітків: «Я вмію, я знаю, я можу». Тут ваша дитина зможе вільно ділитися своїми думками та переживаннями, також відкриє для себе світ емоцій і знайде нових друзів, з допомогою групової роботи та підтримки ведучих підвищить власну самооцінку та впевненість у собі.

В процесі роботи, будуть використовуватись техніки когнітивно-поведінкової терапії, релаксації, візуалізації, арт-терапевичні та музико-терапевтичні вправи, завдяки яким дитина зможе легко засвоїти нові моделі поведінки.

Детальніше: Дитяча психологічна група: «Я вмію, я знаю, я можу!»

Чи справді чоловіки з Марсу, а жінки з Венери?

Скільки спільного, а скільки відмінного між обома статями? Що про це говорять сучасні наукові дослідження? Які саме відмінності між чоловіком та жінкою навпаки допомагають зміцнити та розвинути стосунки? І головне, - як розуміти та приймати одне одного так, щоб порозумітися?

 Джон Грей, автор бестселлеру «Чоловіки з Марсу, жінки з Венери» використовує у своїй книзі метафору-припущення, що чоловіки і жінки настільки різні, що їх можна вважати вихідцями з двох різних планет.

Детальніше: Чи справді чоловіки з Марсу, а жінки з Венери?

Психологічна травма: причина виникнення та шлях до видужання.

У сучасному світі є багато джерел психічної травматизації, і симптоми посттравматичного розладу не рідкість серед оточуючих людей. Травмуючі життєві події часто тягнуть за собою виникнення стресів, погіршення психічного здоров'я, а потім і виникнення різноманітних психічних розладів та соматичних хворіб.

Отож, запрошуємо разом з нами поглибити таку актуальну тему для кожного, який є частиною нашого суспільства, яке мусить вчитися давати собі раду з наслідками різних психотравмуючих подій, а зокрема з наслідками воєнних дій, які зараз відбуваються в нашій країні, різноманітних кризових ситуацій – як допомогти близькій людині, яка переживає втрату близьких чи здоров’я, пережила аварійну ситуацію чи стикнулася з насиллям у своєму житті.

Детальніше: Психологічна травма: причина виникнення та шлях до видужання.

Практичний семінар '' Метафоричні асоціативні карти''

У поглибленому треніговому форматі та в більш детальний спосіб Ви матимете чудову можливість дізнатися про надзвичайний діагностично-терапевтичний потенціал метафоричних асоціативних карт, А саме, за допомогою цього інструменту ви матимете нагоду відкрити та більше дізнатися:

- про свої індивідуальні особливості;
- про ваш спосіб побудови контакту з значимими іншими;

- про те, як асоціативні карти допомагають сфокусуватись на тих питаннях, які є нагальними у вашому житті;

- і про те, наскільки метод корисний у пошуку нестандартних шляхів до вирішення життєвих питань та задач;

-про те, як використовувати метафоричні карти для підтримки ресурсного стану;
-
про те, як застосовуються метафоричні карти в психологічній практиці.

Детальніше: Практичний семінар '' Метафоричні асоціативні карти''

Майндфулнес

 

 Програма з вивчення Майндфулнес! 

8 групових занять з «Майндфулнес» - це унікальний навчальний курс, який вдало поєднує комфортну та підтримуючу атмосферу групи з вивченням науково-доведених методів самодопомоги при стресі, тривозі та вирішенні психологічних труднощів. Це вісім кроків, які навчать вас:

•         як знизити рівень стресу та тривожності

•         як самостійно вийти з депресивних станів

•         як впоратись з нав’язливими думками

•         як покращити роботу мозку та настрій

•         як навчитись робити усвідомлений вибір

•         як додати у життя більше позитивних емоцій

•        та як покращити ваші стосунки 

Детальніше: Майндфулнес

Дитяча програма "Цікаві Неуроки!" (7-8 та 9-12 років)

 

Програма, яка навчає дітей вчитися

Ми навчаємо дитину заради школи чи для життя? - Саме це питання стало поштовхом для створення нашої програми “Цікаві Неуроки” місією якої є навчити дітей вчитись із задоволенням!

Чого ми навчимо дітей на Цікавих Неуроках?

  • ·        Що вчитися - це не нудно! Програма складається з настільки Цікавих Неуроків, що інтерактивні заняття одразу захоплюють дітей - адже ми навчаємо творчо мислити, шукати нестандартні рішення задач, працювати в команді.
  • ·        Навичкам саморегуляції (Mindfulness). Тобто юні учасники програми будуть вміти керувати своїми емоційними станами та настроями, що безпосередньо впливає на процес засвоєння знань;
  • ·        Розвинемо критичне мислення, уважність та інтелектуальні емоції (здивування, інтерес, здогад, сумнів, які створять справжній вау-ефект від процесу пізнання)
  • ·        А також за рахунок досвіду перемог та позитивних досягнень кожен учасник здобуде дещо дуже цінне - дитяче усвідомлення «Я можу!».

    Детальніше: Дитяча програма "Цікаві Неуроки!" (7-8 та 9-12 років)

Copyright 2013. Психолог у Львові || Психотерапевт Львів || Послуги психолога Львів || Психологічна студія СЕНС || Google+ Joomla 1.7 templates. Custom text here