Друк

 


«Досконалість – це хвороба багатьох націй. Ми покриваємо наші обличчя тонами макіяжу. Ми регулярно колемо собі ботокс і моримо себе голодом для «ідеального розміру». Ми намагаємось виправити те, що зовсім цього не потребує. А те, про що ми повинні піклуватися в першу чергу залишається без нашої уваги.

Знаєте що це?

Це наша душа. Душа, яка потребує детальної турботи і догляду. Настав час зайнятися нею. Скажіть чесно, як ви можете чекати, що хтось вас полюбить, якщо ви самі себе не любите? Перекроюючи свою зовнішність, чи можна сказати, що ви задоволені собою? Ні. Я хочу, щоб ви чітко зрозуміли: немає значення як ти виглядаєш ззовні, якщо ти абсолютно пустий всередині.
Сьогодні я хочу заявити всім, я більше не буду миритися з макіяжем. Я не хочу робити макіяж, тому що я втомилася носити чуже обличчя. Настав час скинути маски. Я знаю, що у мене є зморшки, але я хочу їх бачити. Адже це я – справжня. Я хочу, щоб ви приймали мене такою, яка я є.

Світ сьогодні, помішаний на зовнішності. Ви, навіть уявити собі не можете обороти компаній, які вклали в ваші голови думки про те, що вам потрібно вкладати фінансові кошти в те, щоб відтягнути неминучі ознаки старіння, прибігаючи до нездорового і неприроднього застосування анти вікових продуктів.

Принципи краси 21 віку чітко можна визначити як ненормальні. Це краса на стероїдах, яка як вірус, розповсюджується по всьому світу. Це жахливо!

Ви розумієте, що штучна естетика керує світом, тримаючи нас закритими в тюрмі своїх ілюзій з причин зовнішності? Замість того, щоб жити і слідувати нашій природності, ми змушені сповідувати ті канони краси, які нам нав’язані.

Але знаєте що?

Я втомилася від цього. І я кажу собі стоп. Я закликаю вас всіх зупинитися і згадати, ким ви є насправді, чого ви насправді далі хочете. Згадайте хто ви.
Ніхто, ніколи не зможе на 100% відповідати критеріям краси. Зовнішній вигляд – останнє, що потрібно цінувати в людині. Все, що має значення – це душа. Запам’ятайте це назавжди.»

На ось таке послання, від голлівудської актриси Джулії Робертс, ми натрапили в інтернеті. Будьте собою, любіть себе такими які ви є і пам’ятайте, що найважливіша та краса, яка живе в середині вас!

Copyright 2013. Психолог у Львові || Психотерапевт Львів || Послуги психолога Львів || Психологічна студія СЕНС || Google+ Joomla 1.7 templates. Custom text here