Друк

 

 

 

“100 речей…”


Ми часто складаємо списки, які стосуються найрізноманітніших сфер нашого життя. Це список планів на кожен день, список речей, які потрібно купити, список  справ, які потрібно вирішити до кінця тижня та безліч інших. Вони допомагають нам правильно спрямувати зусилля та зекономити час. Та сьогодні ми поговоримо про дещо інші списки - ті, які допоможуть нам визначити, чого насправді ми хочемо.

Письмова практика “100 речей…” стає в пригоді тоді, коли необхідно структурувати певний аспект нашої діяльності, додати визначеності чи просто зрозуміти власні прагнення. Її можна використовувати необмежену кількість разів, змінюючи тематику, але залишаючи той самий принцип: Вам потрібно скласти список зі ста пунктів, які стосуватимуться сфери, що Вас цікавить. Виконати практику необхідно за один раз, не роблячи тривалих пауз під час написання.

Нещодавно кожен із нас загадував своє найзаповітніше бажання, вдихаючи атмосферу новорічної ночі. Та, погодьтесь, як це мало - одне-єдине бажання на весь рік :) Тому  сьогодні у  нашому списку зі ста речей будуть всі ті бажання, які нам рано чи пізно хочеться здійснити. Як і при виконанні попередніх практик, впевніться, що Ви ні на що не відволікатиметесь.

Так, написати список зі ста пунктів - зовсім нелегко. І якщо ми роздумуватимемо, які з бажань не варто записувати через їх нереалістичність, а з яких ми вже давно мали б “вирости”, то скоріш за все у нас нічого не вийде. Тому записуйте все, що спаде на думку, виловлюйте із потоку власних фантазій кожне прагнення, всі найсміливіші ідеї. Ми можемо згадати все те, від чого раніше з тих чи інших причин відмовились або так і не довели до кінця. Прислухайтесь до себе: про що Ви мрієте, що викликає захоплення, від чого з’являється вогонь в очах.

Склавши список, ми можемо визначити, для виконання яких бажань у нас зараз є найбільше можливостей і в якому  напрямку слід рухатись, щоб здійснити інші. Тримаючи перед собою перелік всього того, що є для Вас важливим, що принесе величезну кількість задоволення, зробить Вас впевненішим чи допоможе окреслити нові цілі, можна вже не  просто мріяти про те чи інше, а почати реалізовувати свої прагнення. Згодом список можна доповнювати новими пунктами, якісь із них змінювати, а якісь вилучати з переліку. Але важливо пам’ятати, що тільки окресливши мету можна йти до неї.

 

 Вправу для Вас підготувала Наталя Сагайдак

 

Copyright 2013. Психолог у Львові || Психотерапевт Львів || Послуги психолога Львів || Психологічна студія СЕНС || Google+ Joomla 1.7 templates. Custom text here