Дієта. Рецепти психолога…

Друк

Як часто ви читаєте про різні методи схуднення, чи оздоровлення?

Скільки з них ви попробували на собі?

Скільки з них принесли омріяний результат?

 

Звісно ж всі ми хочемо добре виглядати, бути здоровими та щасливими. Ми не будемо пропонувати вам їсти одну капусту чи харчуватися виключно до шостої вечора. Ми звернемо  вашу увагу на першопричини винекнення “голоду”.

Інколи, коли щось іде в житті не так, ви намагаєтесь виправити цю ситуацію, а ввечері, розслабившись ви почанаєте нишпорити на кухні у пошуках чогось смачненького. І тут виникає дилема поїсти чи дотриматись дієти і отримати нову порцію стрессу.

Що ж робити?

 

Ми пропонуємо ось що: зупиніться і… запишіть за чим ви зголодніли,  чого на даний момент бракує у вашому житті?

 

І якщо ви справді маєте відчуття голоду, то немає нічого поганого у перекусах. Нажаль більшість людей шукають чого попоїсти, коли узагалі не голодні. Все через те, що наші емоції беруть над нами верх. Коли ж ви знаходитесь під впливом такого імпульсивного мислення, то  чітко знаєте, що саме принесе вам задоволення. А чи дійсно це так? 

Професор психології Сюзанна Гелб пропонує вам виписати список того, чого ви насправді зараз хочете у житті:

 

«Знайдіть свій справжній голод.Якщо ви ситі, і при цьому помічаєте, що ваші думки прикуті до верхньої полиці холодильника, де лежить шматочок торта, це може означати, що ви зголодніли за чимось зовсім іншим. Ви можете почувати голод за обіймами, впевненістю або любов’ю. А ще  можна зголодніти за стосунками, дружбою або похвалою. Складіть список того, за чим ви зголодніли зараз. Прислухайтесь до себе, можливо, ви зголодніли за тим, чого їжа вам не зможе дати?

Звісно, щось смачненьке з вашого  холодильника може принести вам короткотривале задоволення, але ви, швидше за все, і надалі будете прагнути заповнити свою емоційну порожнечу.» 

 

 

Зазвичай, всещо вам потрібно зробитице навчитися розрізняти коли ви насправді голодні, а коли ніНемає нічого поганого в тому що ви бавите себе чимось смачним після важкого дня. І тому, перед тим як ви вирішите дотримуватись певної дієти, прислухайтесь до того, чого насправді вам зараз бракує у вашому житті. Це допоможе вам задовільнити свій внутрішній “голод” і бути по-справжньому здоровими та щасливими.

 

Джерело: Avoid Emotional Snacking by Listing What You Really Want In Your Life | Lifehacker

 

Copyright 2013. Психолог у Львові || Психотерапевт Львів || Послуги психолога Львів || Психологічна студія СЕНС || Google+ Joomla 1.7 templates. Custom text here